Home

Zetpil 240 mg Jumbo

Iedere zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet. Hoe zien JUMBO paracetamol zetpillen er uit en wat is de inhoud van de verpakkin JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen . JUMBO paracetamol 500 mg, zetpillen . JUMBO paracetamol 1000 mg, zetpillen . paracetamol . Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat . belangrijke informatie in voor u Jumbo Paracetamol Zetpillen 240 mg 10 Stuks. 10 stuks. 2 07 Prijs per eenheid: .21/stuk. Roter Paracetamol 500 mg Tabletten 20 Stuks. 20 tabletten. 1 57 Prijs per eenheid: .08/stuk. Advil Liquid-Caps 200 mg Ibuprofen 10 Stuks. 10 stuks. 3 16 Prijs per eenheid: .32/stuk JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen. Over dit geneesmiddel; Wat is JUMBO paracetamol zetpillen en waarvoor wordt dit middel gebruikt* Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. Dit middel wordt gebruikt bij

Jumbo Paracetamol Zetpillen 240 mg 10 Stuks. 10 stuks. 2 07 Prijs per eenheid: .21/stuk. Jumbo Kinder Paracetamol Kauwtabletten 120 mg 10 Stuks. 10 stuks. 1 33 Prijs per eenheid: .13/stuk. Jumbo Huismerk - Maagtablet pepermunt kauwtabletten, 48 stuks. 48 chewing_tablet. 3 45 Prijs per eenheid: .11/stuk Elke zetpil bevat 240mg paracetamol. Raadpleeg uw huisarts bij. Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Download de bijsluiter Etos Kinderparacetamol Zetpil 240 mg bevat paracetamol. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen die bedragen aan een pijnstillende en koortsverlagende werking. De kinderparacetamol zetpil is te gebruiken bij: koorts en pijn bij griep, verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit en spierpijn

Kruidvat paracetamol zetpil 240 mg voor kinderen van 1-6 jaar bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Verkrijgbaarheid. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar bij Kruidvat in Nederland. Instructies voor gebruik. Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag Het werkzame bestanddeel isparacetamol, respectievelijk 120, 240, 500 en 1000 mg per zetpil. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn siliciumdioxide (E551), hard vet (Witepsol H15). Gebruik: Er moet minimaal 6 uur voorbij zijn voor u een volgende dosis inneemt Zetpillen: 120 mg, 240 mg, 500 mg of 1000 mg paracetamol per zetpil. Fabrikant/Leverancier. Jumbo supermarkten BV. Wanneer gebruiken? Toepassingen (= indicaties) o.a. Hoofdpijn. Kiespijn. Koorts. Pijn en koorts bij griep en verkoudheid. Pijn en koorts na inenting (vaccinatie) Menstruatiepijn Paracetamol 120, 240, 500 en 1000 mg, zetpillen bevatten als werkzaam bestanddeel per zetpil 120, 240, 500 resp. 1000 mg paracetamol. Voor de volledige lijst van hulpstoffen, zie rubriek 6.1 Vind hier alle informatie over Jumbo Paracetamol Zetpillen 240 mg 10 Stuks. Een compleet overzicht van alle aanbiedingen van supermarkten vindt u op Supermarktaanbiedingen.com

JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen - Brochur

  1. Jumbo Paracetamol Zetpillen 240 mg 10 Stuks. 2 07. 10 stuks (0,21/stuk) Beneden Boven Toevoegen aan je mandje.
  2. Paracetamol zetpil CF 60 / 120 / 240 mg, zetpillen combined 60 / 120 / 240 mg paracetamol per zetpil 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-2 Department of Regulatory Affairs Date: 04-2019 Authorisation Disk: NB/010068 Rev. 10.0 Approved MEB Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever) Syndroom van Gilber
  3. Jumbo Paracetamol zetpillen 240 mg eenvoudig online bestellen - Wereldwijde levering - Lage verzendkosten - Klanten geven ons een
  4. JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen JUMBO paracetamol 500 mg, zetpillen JUMBO paracetamol 1000 mg, zetpillen paracetamol Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat gebruiken want er staat belangrijke informatie in voor u
  5. Op zoek naar AH Paracetamol zetpillen 240 mg? Je vindt het bij Albert Heijn. Vandaag besteld, morgen in huis. Voor jou geen gesjouw
  6. JUMBO paracetamol 1000 mg, zetpillen Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn menstruatiepijn Gebruik JUMBO paracetamol zetpillen niet als u overgevoelig..
  7. imaal bestelbedrag van plus

Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol zetpil 1000 mg bevat tevens soja lecithine Wil jij de beste Etos Kinderparacetamol 240 mg zetpillen aanbieding? Dit veel gekochte product uit de categorie Kindergeneesmiddelen is voorradig voor €. De prijs fluctueert tussen de €1,81 en €2,05. Dit veel gekozen artikel is een geliefd Etos artikel. De inhoud is 10 stuks. Bekijk nu online waar Etos Kinderparacetamol 240 mg zetpillen in de aanbieding is Sorry! Er is iets niet helemaal goed gegaan. Klik op de knop hieronder, dan ga je terug naar de homepage van onze website. Ontdek Jumbo Etos Kinderparacetamol zetpil 60 mg, zetpillen; Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden. Doseringsvorm:zetpil. Inhoud en gewicht. 10 Stuks. Ingrediënten Samenstelling. Werkzame stof: paracetamol 60 m. Gebruik

Compleet aanbod in persoonlijke verzorging Deskundig gezondheidsadvies Voor 21:00 besteld, morgen in huis Afhalen in 300+ DA winkel JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen ATC-Code: N02BE01. Leer meer. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg, orodispergeerbare tabletten ATC-Code: N02BE01. Leer meer. Paracetamol zetpil 500 mg, zetpillen ATC-Code: N02BE01. Leer meer. Paracetamol Actavis 240 mg zetpil, zetpillen ATC. Bestel 10 stuks Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 240 mg voor 2,22 euro. Veel andere Healthypharm producten zijn voorradig en snel leverbaar. Product behoort tot: Paracetamol en Algemene-Pijnstillers. Telefoon: 0318-64898 Albert Heijn Paracetamol 1000 mg, zetpillen Albert Heijn Paracetamol 120 mg, zetpillen Albert Heijn Paracetamol 240 mg, zetpillen Albert Heijn Paracetamol 500 mg, tabletten Albert Heijn Paracetamol 500 mg, zetpillen Albert Heijn Paracetamol/coffeine 500/50 mg, Tablet Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten C1000 Kinderparacetamol 120 mg, kauwtabletten C1000.

JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen myHealthbo

Paracetamol Apotex 240 mg, zetpillen . Kinderen van 12 tot 15 jaar: een zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag. Volwassenen: een zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag.+ Wijze van gebruik De zetpillen glijden makkelijker naar binnen als ze voor het inbrengen eerst even in water gedompeld worden Dosering Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag. Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag Sanias Paracetamol 240 mg 10 zetpillen Voor Sanias Paracetamol 240 mg 10 zetpillen hebben we nog geen beschrijving beschikbaar. U kunt Paracetamol 240 mg van Sanias natuurlijk wel gewoon bij ons bestellen, net als de rest van het assortiment van Sanias. De Paracetamol 240 mg van Sanias heeft artikelnummer NL52697545 en EAN code 8716049002715.

Een zetpil wordt gebruikt om een medicijn rectaal (via de anus) toe te dienen. Dit in tegenstelling tot de meeste gewone pillen en tabletten die oraal (via de mond) worden ingenomen. Naast zetpillen voor rectaal gebruik, bestaan er ook zetpillen speciaal voor vaginaal gebruik met een lokale werking, bijvoorbeeld tegen vaginale infecties Elke zetpil bevat 500mg paracetamol. Raadpleeg uw huisarts bij. Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Download de bijsluiter Zetpillen en klysma's krijgt u met name als uw aandoening zich tot het laatste deel van uw dikke darm beperkt. Toediening Zetpil. Zorg ervoor dat uw endeldarm leeg is voordat u de zetpil inbrengt. Dus ga van tevoren naar het toilet. Was uw handen altijd vóór en nádat u een zetpil inbrengt

Video: Altijd lage prijzen op je dagelijkse boodschappen — Jumbo

JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen; JUMBO paracetamol 500 mg, zetpillen; Kinderparacetamol HTP zetpil 240 mg, zetpillen; Kinderparacetamol HTP zetpil 60 mg, zetpillen; Kinderparacetamol HTP zetpill 120 mg, zetpillen; Kinderparacetamol zetpil 120 mg HTP Huismerk, zetpillen; Kinderparacetamol zetpil 240 mg HTP Huismerk, zetpillen. Healthypharm Paracetamol Kind 240 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers. Healthypharm Paracetamol Kind 240mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en.. Bestel 10 zetpillen Sanias Paracetamol Zetpil 240 mg voor 2,36 euro. Veel andere Sanias producten zijn voorradig en snel leverbaar. Product behoort tot: Paracetamol en Algemene-Pijnstillers. Telefoon: 0318-64898 BESLIST.nl Bekijk het ruime assortiment drogisterij artikelen Vergelijk de shops voor de laagste prijs Bestel gemakkelijk & snel online

Opmerkingen over Etos Kinderparacetamol 240 mg zetpillen, 10 stuks - doos à 10 stuks Er zijn nog geen opmerkingen toegevoegd. Deel je mening Gerelateerde producten Was u in plaats van Etos Kinderparacetamol 240 mg zetpillen op zoek naar Iedere zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en hard vet. Hoe zien Albert Heijn Paracetamol zetpillen er uit en wat is de inhoud van de verpakkin Jumbo Paracetamol zetpillen 120 mg eenvoudig online bestellen - Wereldwijde levering - Lage verzendkosten - Klanten geven ons een

Opmerkingen over AH Paracetamol zetpil 240 mg, doos à 10 stuks Er zijn nog geen opmerkingen toegevoegd. Deel je mening Gerelateerde producten Was u in plaats van AH Paracetamol zetpil 240 mg op zoek naar: AH Engelse melange theïnevrij. 10 stuks - doos à 10 stuks. Laagste prijs € 0.81 De Leidapharm Paracetamol Zetpil 240 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Gebruik. De zetpil met de puntzijde voorop anaal inbrengen. Het bevochtigen van de zetpil bevordert het inglijden

Op zoek naar Paracetamol Zetpil? Paracetamol koop je eenvoudig online bij bol.com Gratis retourneren 30 dagen bedenktijd Snel in hui Voor kinderen kun je zetpillen kopen per 60, 120 en 240 milligram. Het hangt van het gewicht van je kind af, welke dosering hij mag hebben. Controleer daarom eerst de verpakking voor welk gewicht of leeftijd de pillen zijn bedoeld. Lees altijd eerst de bijsluiter voor je een zetpil aan je kind geeft Etos Kinderparacetamol zetpil 120/240 mg, zetpillen RVG 28648/49=24202/03 120/240 mg paracetamol per zetpil 1.3.1.3 Package leaflet 1.3.1.3-3 Department of Regulatory Affairs Date: 05-2019 Authorisation Disk: NB/ Rev. 8 .0 Approved MEB Rijvaardigheid en het gebruik van machine Rectaal (zetpil) op basis van gewicht. 60 mg/kg/dag in 4 giften: 4 x per dag 15 mg/kg. 60 mg/kg/dag in 3 giften: 2-3 x per dag 20 mg/kg. 5-10 kg (3 mnd. tot 1 jaar) 4 x per dag 75-150 mg. 2-3 x per dag 1 zetpil 120-240 mg. 10-15 kg (1 tot 3 jaar) 4 x per dag 150-225 mg. 2-3 x per dag 1 zetpil 240 mg. 15-20 kg (3 tot 5 jaar) 4 x per dag 225-300.

JUMBO paracetamol 240 mg, zetpillen

Opmerkingen over Pham Paracetamol zetpil 240 Mg, pak à 10 stuks Er zijn nog geen opmerkingen toegevoegd. Deel je mening Gerelateerde producten Was u in plaats van Pham Paracetamol zetpil 240 Mg op zoek naar: Pham Ibuprofen 200 Mg. pak à 10 stuks. Pham Diarree-remmers

- Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag. - Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag. - Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag. - Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag Eén zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol zetpil 1000 mg bevat tevens soja lecithine. Hoe ziet (Kinder)Paracetamol zetpil er uit en de inhoud van de verpakking De zetpillen van 120, 240 en 500 mg zijn verkrijgbaar in een stripverpakking van 10 of 100 stuks. De zetpillen van 1000 mg zijn verkrijgbaar in een stripverpakking van 5, 10 of 100 stuks. Marel BV Proc.nr Kruidvat Paracetamol 120 mg / 240 mg / 500 mg / 1000 mg RVG 109082-3-4-

1. Wat is Albert Heijn Paracetamol zetpillen en waarvoor wordt dit middel gebruikt* Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. Dit middel wordt gebruikt bij: • hoofdpijn • kiespijn • spierpijn • spit • zenuwpijn • menstruatiepijn • koorts en pijn bij griep en verkoudhei PARACETAMOL TEVA 120-240-500-1000 MG zetpillen DEEL IB : ALGEMENE GEGEVENS Datum : 3 september 2019 Deel IB2 : Bijsluiter Bladzijde : 7 rvg 55673_4, 55840_1 PIL 0919.5v.EVrenEVren Duitsland In het register ingeschreven onder RVG 55673, zetpillen 120 mg. RVG 55674, zetpillen 240 mg. RVG 55840, zetpillen 500 mg. RVG 55841, zetpillen 1000 mg Bestel Leidapharm Paracetamol Zetpil 1000mg bij de grootste en voordeligste online drogist van Nederland: gratis verzending vanaf 20 euro Etos Paracetamol Zetpil 1000 mg wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts, zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn Bestel Leidapharm Paracetamol Zetpil 500mg bij de grootste en voordeligste online drogist van Nederland: gratis verzending vanaf 20 euro

IDYL Kinderparacetamol Zetpil 240 mg . 2 25. 5 stuks. IDYL Paracetamol Zetpil 1000 mg . 2 25. 10 stuks. IDYL Paracetamol Zetpil 500 mg . 2 55. 50 stuks. IDYL Paracetamol 500 mg Tabletten . 1 49. 20 stuks. Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg Tabletten . 0 69. 10 stuks. Sanias. Vergelijk Teva Paracetamol 240mg 10 zetpillen bij Bigshopper. Vergelijk het grootste aanbod webshops en producten. Koop direct online bij de winkel met de laagste prijs

Sandoz Paracetamol Zetpillen 500 mg zijn zetpillen die koortsverlagend en pijnstillend werken.De buitenkant van de zetpil smelt door de lichaamswarmte en geeft daarbij de medicinale stof af. Die wordt direct opgenomen door het rectum en gaat de bloedbaan in. Een zetpil kan werken als de patiënt een capsule of tablet niet in wil of kan nemen Kinderparacetamol HTP zetpil 60/120/240 mg Advies Wij adviseren u voordat u een zelfzorgmedicijn aanschaft en gebruikt altijd goed geïnformeerd te zijn over het medicijn en de eventuele bijwerkingen. De informatie op onze site vervangt nooit het individueel advies van een apotheker, arts of drogist Voor zetpillen geldt maximaal 3-4 x 500-1000 mg. Er dient een periode van minimaal 3-4 uur tussen de doseringen in te zitten. Paracetamol bij kinderen. Paracetamol is geschikt voor kinderen vanaf drie maanden. Let op! De dosering voor kinderen (vanaf drie maanden) is vaak lager dan bij volwassenen

Tabletten: 500 mg paracetamol per tablet; Zetpillen : 120 mg, 240 mg, 500 mg of 1000 mg paracetamol per zetpil; Fabrikant/leverancier. Marel B.V. Wanneer gebruiken Vaak worden zetpillen dan ook hoog gedoseerd , zoals de welbekende zetpillen met Paracetamol voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar waar 1000mg in zit Allen als je kind veel pijn heeft, is het nuttig om paracetamol te geven Healthypharm Paracetamol Kind 240 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers. 6,65. Verkoop door BodyBeautyCosmetics.com In winkelwagen VSM Chamodent tandgel kind. 8,49. Verkoop door bol.com In winkelwagen Davitamon vitamine D olie - kinderen - 25ml. 7,99 3,99. Verkoop door bol.com. Voor 2 tot 4-jarigen, met een gewicht tussen de 12,5 en 17 kg een zetpil van 240 mg, maximaal 3 keer per dag Belangrijk: Is je kindje erg groot voor zijn leeftijd of juist erg klein, hou dan liever de dosering van het gewicht aan in plaats van de leeftijd 240 mg, max 3 zetpillen per dag; 4 - 6 jaar en een gewicht van 17 - 22 kg: 240 mg, max 4 zetpillen per dag; Gebruiksadvies. Breng de zetpil in de anus in. Dit kan zowel met de puntige als met de stompe kant naar voren, afhankelijk van wat het makkelijkst gaat Idyl paracetamol zetpil 240 mg bij pijn, koorts, na inenting. Verkrijgbaarheid. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar bij de D.I.O. Drogisterij. Instructies voor gebruik. Kinderen van 1 tot 2 jaar (10 tot 12,5 kg): 1 zetpil per keer, maximaal 2-3 per dag

Kruidvat Paracetamol 240mg Zetpillen Kruidva

HP Kinderparacetamol Zetpil 240mg aantal. HP Kinderparacetamol Zetpil 240mg € 1,89 In winkelman Bestel Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 240 mg makkelijk en snel online bij Coop supermarkten. Altijd in jouw buurt Scherpgeprijsde aanbiedingen De beste recepten Dosis 240 mg: 4 aantal zetpillen per dag . De tijd tussen de verschillende toedieningen moet tenminste 6 uur bedragen.Het lagere aantal doseringen is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende leeftijdsgroep.Bij kinderen jonger dan 4 jaar wordt gebruik over een periode langer dan 2 dagen ontraden

Etos Kinderparacetamol Zetpil 240 mg 10 EA Eto

Het werkzame bestanddeel isparacetamol, respectievelijk 120, 240, 500 en 1000 mg per zetpil. Ingrediënten Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn siliciumdioxide (E551), hard vet (Witepsol H15) Kinderparacetamol 240 mg zetpillen. Paracetamol is eerste keus bij pijn en kan over het algemeen met een gerust gevoel gebruikt worden. Speciaal voor kinderen welke t. Nieuw Verzenden. € 1,84 Vandaag. Bezoek website Vandaag. Preventieshop.nl Heel Nederland Bezoek website Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf altijd als eerste op de hoogte Een zetpil, suppositorium of suppositoire is een vorm van rectaal, dus via de anus, toegediende medicatie. 'Zet' is een verouderd woord voor 'zitvlak' en verwant met 'zitten'. Indien een patiënt problemen heeft met slikken, niet mee wil werken, misselijk of comateus is, kan de zetpil soms als alternatief voor orale toedieningsvormen (zoals tablet, dragee of drank) gebruikt worden Healthypharm Paracetamol zetpil 240 mg. Healthypharm Paracetamol zetpil 120 mg. 10 stuks. 1. 69. U Healthypharm Paracetamol zetpil 500 mg. 10 stuks. 2. 29. U Healthypharm Zwangerschaptest . Per stuk. 6. 99. U Hot Coldrex Poeder voor drank . 10 stuks. 6. 45. U.

Kruidvat paracetamol zetpil 240 mg Zelfzor

Healthypharm Paracetamol kinderen Zetpillen 240 mg helpt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit en spierpijn Dulcolax Zetpillen Dulcolax Zetpillen. 6 Bisacodyl 10 mg. Raadpleeg uw huisarts bij. Bij gebruik van een medicijn dat verstopping kan veroorzaken (kijk in de bijsluiter). Als er al enige dagen zonder succes een laxeermiddel is gebruikt. Als het gaat om kinderen waarbij voedingsadviezen of laxerende limonadesiroop niet geleid hebben tot.

Paracetamol Teva Zetpil 240mg

Zetpillen, gebruikelijke dosering: Kinderen van 3-12 maanden: 2-3 x per dag 120-125 mg paracetamol. NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen. NB. Niet langer dan 2 dagen gebruiken. Kinderen van 1-2 jaar: 2-3 x per dag 240-250 mg paracetamol. NB. Tenminste 4 uur wachten tussen de opeenvolgende doseringen. NB Etos Kinderparacetamol 240 mg zetpillen laten bezorgen: Het grootste deel van de online supers verplicht je om voor bijvoorbeeld 30 euro te bestellen alvorens je jouw bestelling kunt laten thuisbezorgen. Naast deze Etos Kinderparacetamol 240 mg zetpillen moet je jouw online winkelkarretje dus vullen met andere artikelen

Jumbo Paracetamol Zetpillen (zelfzorg) - Consume

240 mg; Maximaal 3 zetpillen per 24 uur; Wil je nog een zetpil geven, laat er dan 8 uur tussen zitten . ZETPIL-WEETJES. Een zetpil geneest niet, maar vermindert pijn en verlaagt koorts; Het wordt afgeraden om een baby jonger dan 3 maanden een zetpil te geven Idyl kinderparacetamol zetpillen, geschikt voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Bevat 240 mg. paracetamol per zetpil. Wordt gebruikt bij symptomatiche behandeling van milde tot matige pijn en / of koorts. Lees voor gebruik de bijsluiter Healthypharm Kinderparacetamol HTP Zetpil 240mg is geschikt voor kinderen van 1 tot 6 jaar en helpt koorts te verlagen en pijn te verminderen. Dosering 1 tot 2 jaar (10-12,5 kg) 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 per dag. 2 tot 4 jaar (12,5-17kg) 1 zetpil per keer en maximaal 3 per dag. 4 tot 6 jaar (17-22kg) 1 zetpil per keer en maximaal 4 per dag

Jumbo Paracetamol Zetpillen 240 mg 10 Stuks, product en

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn Bestel Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg bij de grootste en voordeligste online drogist van Nederland: gratis verzending vanaf 20 euro Paracetamol 240 mg zetpil. Bij koorts en pijn Omschrijving. Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn en zenuwpijn. Dit is een geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Meer informatie > Leeftijd. Kinderen van 1 - 6 jaar

Paracetamol zetpil 240 mg voor kinderen van 10 - 22 kg. Paracetamol is een koortsverlagend en pijnstillend geneesmiddel Zo kun je kiezen voor paracetamol in tabletvorm, maar ook als bruistablet, zetpil, drankje, smelttablet of poeder. De werkzaamheid verschilt per vorm en dosis. 240 mg per 8-12 uur: 2-4 jaar: 120-180 mg per 4-6 uur: 240 mg per 8 uur: 4-6 jaar: 180 mg per 4-6 uur: 240 mg per 6 uur: 6-9 jaar: 250 mg per 4-6 uur: 500 mg per 8-12 uur Idyl paracetamol . Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn. Contraindicatie: Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Zwangerschap: NVT Borstvoeding: NVT Dosering: 1 Max.dagdosering: 2-4, afhankelijk leeftijd Leeftijd: vanaf 1 jaar. Bestel 10 zetpillen Idyl Kinderparacetamol Zetpil 240 mg voor 1,69 euro. Veel andere Idyl producten zijn voorradig en snel leverbaar. Product behoort tot: Paracetamol. Telefoon: 0318-64898

  • Langoest bereiden.
  • Brandweer Dalfsen.
  • JetNetherlands wiki.
  • Dip Dye zakjes.
  • Huidtherapie Midden Limburg.
  • Rolex Datejust staal.
  • Borghuis menukaart.
  • Campinggids Noorwegen PDF.
  • Zoo Wuppertal map.
  • Trouwen in het buitenland Turkije.
  • Brand Noordoostpolder.
  • Neuritis vestibularis oefeningen.
  • Top artists Spotify.
  • Vacatures Gemeente Den Haag.
  • Rondvaart Maas.
  • Gezond ontbijt kwark.
  • Overnachten Loosdrechtse Plassen.
  • Rosario Dawson The Mandalorian.
  • Watch2Gether alternative.
  • Kokerbromelia.
  • Vakantiepark Waddeneilanden zwembad.
  • Stationsplein 75 Den Haag.
  • Vormen woonkamer.
  • Kärcher K5 vs K5 Premium.
  • High Quality Gaming backgrounds.
  • Nrb competitie uitslagen 2017.
  • Webcam Schönbrunn Vienna.
  • Gw2 doppelganger event timer.
  • Trouwen in het buitenland Turkije.
  • Stormy Weather Billie Holiday.
  • Klapbank balkon.
  • Detonatief reinigen.
  • Kabel converter vga to hdmi.
  • Periodes Horizon College.
  • Lada models.
  • Schoenenwinkels Tilburg.
  • Naam struisvogel.
  • Fijne kleuren.
  • Huwelijk Willem Alexander en Máxima.
  • MAC Brave.
  • Geldigheid identiteitskaart reizen binnen Europa.